O nas

Jesteśmy Rodzinną Palarnią Kawy Łodzi, w której każdego dnia palone jest najwyższej jakości ziarno zielone pochodzące z całego świata. Kawa zielona, którą sprowadzamy zbierana jest ręcznie i pochodzi z rodzinnych plantacji. Wszystkie nasze kawy wypalamy na miejscu, w piecu rzemieślniczym. Starannie monitorujemy proces palenia, aby uzyskać jak najlepszy profil smaku i aromatu dla każdej kawy. Nasz doświadczony Kiper, od prawie dwudziestu lat, wydobywa z każdego ziarenka ukryty czar. Naszym celem jest to by kawa, którą Państwu podajemy była najwyższej jakości, dająca napar o niezrównanym aromacie. 

Jesteśmy dumni z naszego podejścia do palenia kawy w małych partiach. Pozwala nam to zachować drobiazgową kontrolę nad procesem palenia i zapewnia spójność każdej partii. Wierzymy, że wypalanie w małych partiach pozwala nam wydobyć unikalne cechy każdego ziarna kawy.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem kawiarni, sprzedawcą detalicznym, czy indywidualnym miłośnikiem kawy, jesteśmy gotowi, aby spełnić Twoje potrzeby. Oferujemy zarówno ilości hurtowe jak i detaliczne, dzięki czemu możesz cieszyć się naszą świeżo paloną kawą w domu, biurze lub serwować ją swoim klientom. 

"Czarna jak diabeł,

czysta jak anioł,

gorąca jak piekło,

słodka jak miłość."

Charles Maurice Talleyrand

 

 

Jaga Cafe to nie tylko palarnia z niespełna dwudziestoletnim doświadczeniem, to przede wszystkim miejsce pełne pasji. Codziennie wkładamy w naszą pracę wiele serca. Kochamy to co robimy! Dlatego otworzyliśmy również kawiarnie. Miejsca gdzie możemy spotkać się z naszymi klientami, porozmawiać i pozwolić im poczuć się jak w domu. Nasze wyszkolone baristki dokładają wszelkich starań, aby wydobyć najlepsze smaki w każdej filiżance.
Z niecierpliwością czekamy, aby służyć Ci pomocą w wyborze idealnej kawy dla Ciebie. 
Zapraszamy!
 
Zespół Jaga Cafe

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl